Oferta / Sprzedaż jelit naturalnych

Proponujemy do sprzedaży około 250 różnych asortymentów jelit naturalnych wieprzowych, wołowych, kozich, owczych, końskich we wszystkich rodzajach, klasach, kalibrach.

Sprzedajemy jelita jako sucho-solone, w solankach różnego rodzaju, na paskach i rurkach różnego typu, klejone na rurkach (5 do 8 odcinków na 91,5m) itd.

Jelita wieprzowe głównie z surowca niemieckiego, bardzo wysokiej jakości, sortowane technologią zachodnią według restrykcyjnych norm jakościowych trafiają bezpośrednio z produkcji do odbiorców w Polsce, według zamówień w solankach lub konfekcjonowane na rurkach i paskach do szybkiego napełniania./

Jelita kozie i owcze są produkowane podobnie, z surowca azjatyckiego i australijskiego. Jelita wołowe pochodzą z najlepszych zakładów w Ameryce Południowej.

Sprzedajemy również jelita konfekcjonowane, importowane z Azji.

Towar dostarczamy w czasie od klilku do 24 godzin na terenie całego kraju bezpłatnie.

Kontakt / centrala

ZYCHAL INTERNATIONAL
ul. Konwaliowa 14
86-031 Osielsko k. Bydgoszczy

Certyfikat BRC v.7

Jedna z firm w naszej grupie: ZAKŁAD KALIBRACJI JELIT WIEPRZOWYCH, WOŁOWYCH I OWCZYCH posiada certyfikat BRC v.7 - jeden z najbardziej znanych i prestiżowych certyfikatów na świecie. Daje to naszym klientom gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa produkowanej u nas żywności.